Сампаоли: Меси ще е номер едно до края на кариерата
Старши-треньорът на националния отбор на Аржентина Хорхе Сампаоли коментира победата над Бразилия с 1:0 в приятелски мач, а също така назова лидера на "албиселесте" Лионел Меси за най-добър играч в света.
"Като цяло ми хареса отношението на играчите. Нямахме много време за подготовка. Имахме много положения през първото полувреме, но след това Бразилия можеше да обърне нещата. Победата над Бразилия винаги е голяма мотивация за нас, мачовете с тях са класика. Що се отнася до Меси, той ще бъде номер едно в света до края на кариерата. Това е всичко, което мога да кажа за Лео", заяви Сампаоли.
- Овиедо няма шанс на гости на Барселона
- Барселона взе решение за Шлотербек
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Само един от Ла Лига е бил по-възрастен от Лева с гол в ШЛ
- Флик: Не бе лесно
- Лева повтори постижение на Роналдо, Бейл и Гигс
- Барса коментира травмата на Педри
- Барса не допусна изненада в Прага
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]