Вацке: Англия няма да спечели турнир в близките 25 години
Изпълнителният директор на Борусия Дортмунд Ханс-Йоахим Вацке е на мнение, че националният отбор на Англия няма да спечели голям трофей още 25 години.
"Независимо от големите финансови възможности на английските клубове, в четвъртфиналите на Шампионска лига участва само един отбор - Лестър. Нито един английски клуб не е фаворит в борбата за този трофей. Относно националния на Англия, те вече 50 години не са печелили голям турнир. Убеден съм, че няма да вземат трофей още 25 години", заяви Вацке.
- Пиърс Морган: Гордея се с Англия, ще спечелим Евро
- Алехандро Домингес иска 64 отбора на Световното първенство през 2030 година
- Хавиер Тебас призова Джани Инфантино да напусне ФИФА след Мондиал 2026
- Страната на полузащитниците: Как Испания завладя света
- Хавиер Милей: Не съм се обидил на Меси, никой не отрича проблемите в Аржентина
- Зинедин Зидан официално пое националния отбор на Франция
- Анхел Ди Мария към Лионел Меси: Ти си най-великият в историята
- Хавиер Милей: Аржентина дължи огромна благодарност на Лионел Меси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]