Гризман: Трябва да докажем, че Дешан не греши
Атакуващият полузащитник на националния отбор на Франция Антоан Гризман отговори на въпроси на изданието LÉquipe, в което каза, че френските почитатели на футбола желаят нападателят на Реал Мадрид Карим Бензема да бъде върнат в националния отбор.
- Искаш ли Бензема да се върне в националния?
- Да, предполагам, че както и всички французи. Но това се решава от треньора. Доверявам се на Дидие Дешан. Той добре знае как да управлява отбора. Напълно подкрепям Дешан. Ние трябва да докажем, че той не греши.
- Има ли смисъл в това, че Лаказет не получава покани за националния?
- Същото е като с Карим. Трябва да подкрепяме треньора. Някои футболисти заслужават попадане в националния, но не ги канят. Това е. Александър е мой приятел. Жалко, че не се намира на базата. Лаказет трябва да направи всичко възможно, за да задължи Дешан да го извика, - заяви Гризман.
- Гарсия: Напоследък нито едно съдийско решение не е в наша полза
- Флик претърпя най-тежкото поражение в треньорската си кариера
- Симеоне: Успяхме да се качим на вълна от енергия
- Барса губи от Атлетико с 4 гола за първи път от 1989 г.
- Флик: Ще ни трябват феновете у дома
- Атлетико е с единия крак на финала след погром над Барселона
- Рашфорд няма да играе срещу Атлетико
- Рафиня: Липсва ми отборът
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]