Белоти: За мен е мечта да играя за националния
Нападателят на националния отбор на Италия Андреа Белоти сподели мнение за срещата с Лихтенщайн от квалификационния турнир за класиране за финалите на Мондиал 2018.
"Трябва напълно да се раздадеш, ако пред теб се появи възможност да играеш за националния отбор. Участие за националния отбор е мечта и ние искаме да направим всичко възможно, за да играем повече за Италия. Това е нашият първи мач с новата тактика, ние видяхме, че тя работи. Успях да вкарам два гола и да отдадем резултатен пас. Но можеше да вкараме и повече голове", заяви Белоти.
- Анчелоти: Не дължа на Неймар и Винисиус място на Световното
- Тухел: Можем да теглим жребий и без церемонии
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Треньорът на Гана: Семеньо трябва да напусне Борнемут
- Жребият е хвърлен! Интересни сблъсъци в групите на Мондиал 2026
- Германия ще приеме Евро 2029 за жени
- Роден национал с тежка контузия, аут до края на сезона
- Opta определи главния фаворит за на Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]