Страхън: Трудно ми е да приема тази загуба
Старши-треньорът на националния отбор на Шотландия Гордън Страхан разказа за срещата с Англия от квалификационния турнир за класиране за финалите на Мондиал 2018.
"Сега не ми е трудно да говоря за мача. Трудно ми е да приема поражението. Този двубой бе много важен за играчите. Обикновено постигаш добър резултат, когато много работиш. А те работиха", заяви Страхън.
"Ако смятате, че мисля само за себе си, значи не ме познавате. Също така не е вярно, ако си мислите, че се безпокоя за своя пост. Трябва да мисля само за тези момчета, които останаха в съблекалнята. Те не бива да се разстройват. Ще кажа, че те направиха всичко каквото можаха. Сега имаме нужда от голяма пауза. Жалко за отбора, но аз се гордея с това, което те се опитаха да направят", каза още специалистът.
- Благо Джийзъса: Да направят световното с 200 отбора, за може и България да се класира
- Анчелоти: Не дължа на Неймар и Винисиус място на Световното
- Тухел: Можем да теглим жребий и без церемонии
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Треньорът на Гана: Семеньо трябва да напусне Борнемут
- Жребият е хвърлен! Интересни сблъсъци в групите на Мондиал 2026
- Германия ще приеме Евро 2029 за жени
- Роден национал с тежка контузия, аут до края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]