Полски фенове се биха помежду си (снимки)
Преди мача между националните отбори на Румъния и Полша в Букурещ избухнаха безредици, съобщават източници от северната ни съседка. Както се съобщава, две групи фенове на гостите са се срещнали на известната "Френска улица" и са се сбили помежду си. Намесата на полицията и спецчастите е прекратила безредиците, които са продължили само пет минути.
Но поляците са нанесли щети на кафенета и други обекти. Отбелязва се, че страни в конфликта са били фенове на Легия и Висла.
- Мо Салах носи нови три точки на Египет
- Зидан ще оглави националния отбор на Франция
- Та: Можем да постигнем нещо на Световното
- Защитник на ЦСКА 1948 стана капитан на националния отбор на Боливия
- Нападател на Ман Сити с исторически успех в Купата на Африка
- Тунис започна с победа в Купата на Африка
- Нигерия започна с победа в Купата на Африка
- Дубъл на Джаксън помогна на Сенегал да победи Ботсвана
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]