Меси: Можеше да паднем с по-голям резултат
Нападателят на националния отбор на Аржентина Лионел Меси призова съотборниците си повече да не раздават точки в квалификационния турнир за класиране за финалите на Мондиал 2018. Напомняме, че "албиселесте" претърпя класическа загуба при гостуването си на Бразилия и се смъкна на шесто място в класирането на зона "Южна Америка".
"Ние трябва да променим своето отношение. Борбата бе равностойна до първия гол. Второто попадение ни довърши. Можехме да загубим с по-голям резултат. Аржентина продължава да зависи от собствените си резултати, но ние повече не може да подаряваме точки", заяви Меси.
- Само един от Ла Лига е бил по-възрастен от Лева с гол в ШЛ
- Флик: Не бе лесно
- Лева повтори постижение на Роналдо, Бейл и Гигс
- Барса коментира травмата на Педри
- Барса не допусна изненада в Прага
- Тер Щеген се сбогува с феновете на Барса
- Барса определи главната си трансферна цел за лятото
- Флик забрани на млад халф да тренира в Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]