ФИФА наказа Федерацията на Испания
ФИФА наложи наказание на Кралската испанска футболна федерация (RFEF) за нарушаване на правилата за осъществяване на трансфери на млади играчи. Според информацията, RFEF е глобена с 200 000 швейцарски франка и с предупреждение. Испанската страна има на разположение шест месеца, за да въведе ред в системата по осъществяване на международни трансфери на младежи.
Напомняме, че по-рано ФИФА забрани на Реал Мадрид и Атлетикода регистрира нови играчи до 2018 година във връзка с нарушения при регистрацията на непълнолетни играчи.
Барселона също бе наказана от ФИФА през 2014 година.
- Енцо Фернандес намекна за Реал: Бих искал да живея в Мадрид
- Родри: Думите ми бяха извадени от контекста
- Под въпрос: Винисиус може да пропусне мача с Хърватия
- Хьонес: Шансовете срещу Реал са 50 на 50
- Нойер се завръща навреме за сблъсъка с Реал Мадрид
- Арбелоа затяга режима в Реал преди решаващата част от сезона
- Галярдо: Клоп ще поеме Реал Мадрид от лятото
- Отхвърлиха жалбата на Реал – Валверде ще пропусне следващия мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]