Шави: Пике чувства, че не е обичан
Бившият полузащитник на националния отбор на Испания и Барселона Шави коментира решението на защитника Жерар Пике да завърши кариерата си в националния отбор след края на Мондиал 2018.
"Мисля, че е тъжен, той е отчаян. Пике чувства, че не е ценен и не иска да го виждат в националния. Пике се отнася много сериозно към това. Той има пълното право да каже, че е изморен и повече не желае да играе за националния отбор", заяви Шави.
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Гави защити Леандро Паредес след скандала на финала на Мондиал 2026
- Барселона финализира трансфера на 18-годишния талант Джеси Бисиву
- Реал Мадрид проявява интерес към световния шампион Феран Торес
- Жоан Лапорта потвърди представянето на Карим Адейеми в сряда
- Барселона стиска палци за трансфера на Абде, може да прибере още 12 милиона евро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]