Бенитес: Фернандо Торес беше блестящ снощи
Мениджъра на Ливърпул Рафаел Бенитес остана доволен от представянето на звездата Фернандо Торес при снощната победа на тима с 3:0 срещу френския Лил. Според Бенитес "Хлапето" все още не е в най-добрата си форма, но след като отбеляза 4 гола в последните 2 срещи - той се разписа на два пъти при победата над Помпи с 4:1 в понеделник - испанеца сподели, че е впечатлен от Фернандо. "Торес работи много усърдно и съм много доволен, защото свърши работата си перфектно. Когато се стремиш да подобриш формата си, мачовете няма да ти помогнат. Бих казал, че той в момента е на 50% от най-добрата си форма, но напредва с всеки ден. Може да видите голямата разлика, когато играе добре на терена. Това се отнася и за капитанът Стивън Джерард. Според мен те са ключа към последните победи на тима."
ПЛАМЕН ПЕНКОВ
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла