Дирк Каут: Все още нищо не е изгубено
Дирк Каут сподели, че шансовете на Ливърпул в Лига Европа все още съществуват въпреки загубата от Лил с 1:0 в първата среща. Каут и неговите съотборници смятат, че могат да победят с необходия резултат на "Анфийлд". "Очевидно 1:0 не е голям резултат за нас, но това е реалноста," каза холандецът пред официалната телевизия на клуба. Няма си представя колко трудно ще ни бъде. Знаем какво се случи с Реал Мадрид тази седмица. Ние гледахме мача и видяхме грешките им. Сигурен съм, че ще бъде много хубав мач на "Анфийлд" и мисля, че имаме добър шанс да продължим. Всички сме разочаровани, но сме способни да обърнем резултата в наша полза. Наистина е разочароващо, че успяхме да допуснем гол 5 минути преди края, но се радвам, че победителя не се определя в една среща."
ПЛАМЕН ПЕНКОВ
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла