Клоп: Срещу Виляреал ще играем по-добре
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп обеща, че мърсисайдци ще играят много по-добре срещу Виляреал в Лига Европа, отколкото в мача със Суонзи.
"Трябва да приемем резултата, защото нашата игра не е достатъчно добра. Малко съм разочарован, защото, ако бяхме играли нормален футбол през всичките 90 минути, можеше да спечелим. Без удоволствие гледах мача. Трябва да помислим над това и да се възстановим. Можем да играем много по-добре, отколкото го направихме в неделя. Нужно е да се работи и в четвъртък да покажем по-добър футбол", заяви Клоп.
- Слот: Радвам се да посрещна Салах отново
- Бърнли няма да създаде проблем за Ливърпул
- Клоп определи два приоритетни варианта за завръщането си
- Брадли претърпя операция
- Киеза е готов да намали заплатата си заради Юве
- Жребият за 4-я кръг на ФА Къп
- Ливърпул свърши работата срещу Барнзли
- Челси, Тотнъм и Ливърпул следят 21-годишен защитник на Комо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]