Фаулър: Ливърпул трябва отговорно да се отнесе към мача с Юнайтед
Бившият нападател на Ливърпул Роби Фаулър призова играчите от мърсисайдския отбор да не губят концентрация преди срещата-реванш от осминафиналите на Лига Европа с Манчестър Юнайтед.
"Ливърпул се намира в отлично положение, но не мисля, че изходът на сблъсъка е решен. Жалко е, че не успяхме да вкараме повече в първата среща. Всичко можеше да се реши още в първия двубой. В този мач не само Де Хеа направи някои хубави спасявания, но и нашите играчи пропиляха няколко добри ситуации. Важното е играчите на Ливърпул да не допуснат грешка и да не заминат за реванша с мисълта, че имат добра преднина и важното е да запазят резултата. Една грешка или статично положение могат да променят всичко. Трябва да играят своя си футбол. Нужно е да заминат за Манчестър с идеята да победят, да се отнесат към този мач така, сякаш е среща от Висшата лига", заяви Фаулър.
- Манчестър Юнайтед подготвя трансферен бюджет от 250 милиона паунда
- От славата на Арсенал до сълзите на Уест Хем: историята на сезон 2025/26
- Барселона разполага с две седмици, за да реши бъдещето на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед и Милан следят халф на Ботафого
- Ман Сити планира трансфер от 50 млн. за звезда, която е под радара на Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед се отказа от Елиът Андерсън
- Девет английски отбора ще играят в Европа през следващия сезон
- Манчестър Юнайтед договори спонсорство с букмейкъра Betway
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]