Сари: Феновете ще ни помогнат да се класираме
Старши-треньорът на Наполи Маурицио Сари сподели мнение за срещата с Виляреал от 1/16-те финалите на Лига Европа, която "партенопеите" загубиха с 1:0.
"Проведохме не лош мач, не си мислехме, че задължително ще загубим на стадион, където Реал и Атлетико претърпяха поражения. Голът падна след статично положение, но съдията не даде чиста дузпа за нас. Всичко се разви не както го искахме, но имаме още 90 минути в Неапол. Виляреал е силен съперник, но домашният стадион и подкрепата на феновете ще ни помогнат да се класираме за следващата фаза", заяви Сари.
- Анонс на 36-ти кръг на Серия А
- Скандал в Италия: разследват бивш съдийски шеф заради разговори с VAR
- Комо спря Наполи, битката за върха остава отворена
- Анонс на 35-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Революция или как Де Лаурентис иска да промени футбола
- Конте разкритикува Лукаку заради конфликт с Наполи
- Наполи разгроми Кремонезе и отложи титлата на Интер (видео)
- Мареска между Наполи и Манчестър Сити, Челси не е опция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]