Роджърс: Разочаровани сме
Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс коментира отпадането от Бешикташ в 1/16-финалите на Лига Европа. Както е известно, изходът на сблъсъка трябваше да се реши чрез изпълнение на дузпи, след като редовното и допълнителното време завърши при резултат 1:0 за домакините.
"Разбира се, разочаровани сме от това, че отпаднахме от Лига Европа по този начин. Разстроени сме, защото хвърлихме много сили в този мач. През първото полувреме създавахме положения за гол, за да усложним задачата на съперника. Горд съм с отбора си, атмосферата бе фантастична. Мисля, че четиримата изпълнители на дузпи се справиха добре. Жал ми е за Ловрен. Той бе достатъчно храбър, за да тръгне към точката. Дузпите - това е лотария. Трябва да преодолеем това и да се стреснем преди следващия мач", заяви Роджърс.
- Реал Мадрид следи нападател на Ливърпул след силен сезон
- Ливърпул чака Салах за дербито със Сити, има шанс да се завърне
- Вирц за трудния старт в Ливърпул: Това ме направи по-силен
- Каут защити Слот: В Ливърпул винаги има напрежение
- Карагър: Салах може да избере Италия вместо Саудитска Арабия
- Ливърпул и още три клуба следят защитник на Палас
- Челси и Ливърпул следят защитник от Белгия
- Лайпциг не иска Гакпо – предпочита пари за Диоманде
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]