Торино изхвърли Билбао от ЛЕ
Торино се класира на осминафиналите в турнира на Лига Европа. "Биковете" победиха Атлетик Билбао с 3:2 като гости в мач-реванш от 1/16-финалите и след 2:2 в първата среща продължават напред във втория най-комерсиален турнир в Европа.
Фабио Куаярела откри за гостите в 16-ата минута от дузпа. Баските заслужено стигнаха до изравняване секунди преди почивката, когато Андони Ираола бе точен за 1:1. В добавеното време на първото полувреме Макси Лопес смълча трибуните на "Сан Мамес", след като се разписа за 1:2, след пас на Дармиан. Тимът на Атлетик не се предаде и след час игра Оскар де Маркос отново възстанови равенството - 2:2. В 67-ата минута Матео Дармиан наказа поредна грешка в отбраната на баските и оформи крайното 2:3.
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- ЦСКА извади късмет: Дери Сити е първото препятствие в Лига Европа
- Суперкомпютърът на Opta посочи фаворита за откриващия мач на Мондиал 2026
- УЕФА удължи отстраняването на руските отбори и клубове и за сезон 2026/27
- Лудогорец научи потенциалните си съперници в Лигата на конференциите
- Иниго Перес: По-добре е да загубиш с такива хора до себе си
- Гласнер: Играчите и феновете заслужаваха тази специална вечер
- Исмаила Сар е голмайстор №1 в Лигата на конференциите
262