Бартън: Изненадан съм от критиките към Балотели
Полузащитникът на КПР Джоуи Бартън сподели мнение за ситуацията с дузпата в мача Ливърпул - Бешикташ от 1/16-финалите на Лига Европа, когато Марио Балотели настоя да изпълни 11-метровия удар, което по право трябваше да направи Джордън Хендерсън.
"Не мога да повярвам във всичките тези нападки по адрес на Балотели. Той по-добре от Хендерсън изпълнява дузпите. Марио пое отговорност. Вкара. Край на историята. Навремето бях критичен към него, но Балотели няма вина, че хората преоценяват някои неща. Отдръпнете се от него и той по-добре ще се справя. Ако на терена са Балотели и Хендерсън, а трябва да се изпълни важна дузпа, кой би трябвало да го направи? Тук изобщо не трябва да се мисли. Изненадан съм и от това, че Джерард си позволи да изрази недоволство от Балотели. Той е над това. Въпреки мнението на някои, Хендерсън никога няма да се доближи до играта и нивото на Джерард. Тези, които мислят, че той ще замени Джерард в дългосрочен или краткосрочен план, много се заблуждават. Дори Роджърс знае, че е глупост когато говори за това", заяви Бартън.
- Ван Дайк се надява Салах да остане
- Ливърпул и Тотнъм са готови да платят 95 млн. за Уилямс
- Челси, Ливърпул и Тотнъм може да се борят за защитник на Юве
- Слот коментира спада в играта на Салах
- Ливърпул уволнява Слот, ако Ливърпул не се класира за ШЛ
- Ясно е кога саудитците възнамеряват да завършат трансфера на Салах
- Ливърпул прегази Брайтън и се класира за 5-ия кръг на ФА Къп
- Треньорът на Унгария: Мечтата на Собослай е да играе за Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]