Тотнъм с минимален успех срещу Партизан
Тотнъм победи Партизан Белград с минималното 1:0 в среща от груповата фаза на Лига Европа. Единственото попадение в срещата падна веднага след почивката, а негов автор стана Стамбули.
Срещата между двата тима от група "С“ на Лига Европа бе прекратена за няколко минути заради нахлуване на фенове на терена. В 41-ата минута украинският съдия Евген Арановский реши да прибере двата отбора в съблекалните, след като за трети път от началото на мача запалянко се появи на терена на "Уайт Харт Лейн".
Още при второто нахлуване на зрител делегатът на срещата предупреди съдийската бригада, че ще прекрати мача при трети случай. Все пак няколко минути по-късно играчите на двата тима заедно със съдийската бригада се завърнаха на терена и срещата бе доиграна.
- Тотнъм отправи запитване за Съмървил
- Ковач: С десет човека изглеждахме по-добре
- Томас Франк: Трябва да продължаваме, да вярваме и така ще се случат нещата
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- О'Хара: Томас Франк трябва да си тръгне
- Шестима от ВЛ спечелиха Купата на африканските нации
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
- Шаби Алонсо може да замени Томас Франк в Тотнъм