Лил и Евертън не си вкараха гол в скучен мач
Евертън удържа първото място в Група Н на турнира Лига Европа, след като завърши 0:0 при гостуването си на Лил.
Иначе тежки сблъсъци между фенове на двата тима белязаха часовете преди тазвечерния двубой. Според информациите в английската преса френската полиция е използвала сълзотворен газ срещу привържениците на "карамелите". Сблъсъците са започнали още миналата нощ, когато около стотина маскирани хулигани на Лил са атакували бар в центъра на града, където са се забавлявали гостите от Англия. Инцидентите са продължили и днес преди двубоя.
Самият мач не предложи особени емоции на зрителите, като чистите голови положения бяха твърде малко. Така двата тима оставят спора за след седмица, когато отново ще се изправят един срещу друг, но с разменено домакинство.
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- ЦСКА извади късмет: Дери Сити е първото препятствие в Лига Европа
- Суперкомпютърът на Opta посочи фаворита за откриващия мач на Мондиал 2026
- УЕФА удължи отстраняването на руските отбори и клубове и за сезон 2026/27
- Лудогорец научи потенциалните си съперници в Лигата на конференциите
- Иниго Перес: По-добре е да загубиш с такива хора до себе си
- Гласнер: Играчите и феновете заслужаваха тази специална вечер
- Исмаила Сар е голмайстор №1 в Лигата на конференциите