Георги Сърмов: Чукнах го, нямаше какво друго да направя
Получилият червен картон за Левски в срещата от груповата фаза на Лига Европа с Ред Бул Георги Сърмов, сподели мнение, че правилно е извършил нарушението, заради което бе отстранен от игра в началото на втората част, тъй като противникът е щял да вкара гол. Футболистът изрази също така и съжаление за получената загуба в самия край на мача.
"Беше нормално да извърша нарушение, защото отборът на Ред Бул щеше да отбележи гол. Да, чукнах го, но нямаше какво друго да направя. Ситуацията се разви многобързо, щом съдията така е преценил, значи е бил прав", коментира халфът пред репортер на Канал 3.
"Нормално е да съжаляваме, защото изиграхме добър мач. Имахме много положения, ако бяхме реализирали поне едно, нещата щяха да се развият по друг начин."
НИКОЛАЙ ГАВАЗОВ
- Левски получи още два блока за феновете си, над 1500 привърженици ще могат да гледат мача с АЕК
- Хулио Веласкес: Ще е много труден мач, но вярвам в нашия отбор
- Играч на Левски може да стане национал на Ангола
- Новата звезда на Левски вече тренира с отбора
- Пуснаха още билети за Левски - АЕК, буферна зона почти няма да има
- Левски иска добър резултат срещу най-трудния си съперник до момента
- Бивш играч на Левски парафира с Арис Солун
- ПФЛ обяви кога може да се играе мача за Суперкупата на България