Гонзо: Добре! Но Левски може да печели и точки
Спортно-техническият директор на Левски Георги Иванов похвали отбора за представянето му срещу Виляреал на "Мадригал". "Левски игра добре, независимо, че повече се защитавахме. Можехме да вкараме гол. С оглед развитието на мача трябва да съжаляваме. Виляреал е много силен отбор - от ранга на Барселона и Реал Мадрид. Играем мач за мач. Не правим сметки кого ще победим. Всеки път играем за победа, независимо срещу кого излизаме. Сега най-важният ни двубой е в неделя. И Лацио, и Залцбург са по-слаби от Виляреал. Срещу тях ще имаме по-голям шанс. Но да обещаваме, че ще бием този или онзи, ще бъде смешно. Няма обаче да играем в Лига Европа само, за да участваме", коментира Гонзо след минималната загуба на Левски с 0:1 от Виляреал.
- Левски официално премина към нов собственик след одобрение от КЗК
- Батков-младши с остра реакция към Божков заради претенцията към Левски
- Левски с позиция: няма риск от изваждане от Европа заради казуса с Божков
- Левски с позиция за искането на Васил Божков
- Божков: Адвокатите ми искат парите от Левски, не аз
- Левски назначи испанец за директор на школата
- Левски заплашен да играе без публика в Европа
- Доскорошен играч на Спартак Варна подписа с кошмар на Левски
444