Монтела е недоволен от жребия
Мениджърът на Фиорентина Винченцо Монтела изказа разочарованието си от жребия за Лига Европа, където неговият тим беше избран да играе срещу Грасхопърс за влизане в груповата фаза на турнира. Според наставникът на "виолетовите" е имало много по-лесни съперници и е сигурен, че сблъсъкът с швейцарският отбор ще бъде оспорван и труден.
"Ще се изправим срещу отбор, който има голям опит в европейските турнири. Грасхопър идва от квалификациите за Шампионската лига и има преимуществото, че вече са изиграли няколко официални мача. Според мен, жребият отреди да играем срещу един от най-силните възможни съперници. Двубоите с тях със сигурност ще бъдат оспорвани. Плюс за нас е, че в първата среща сме гости и на реванша домакинстваме", заявява Винченцо Монтела.
- Лудогорец пусна билетите за първия плейоф с Ференцварош
- ПАОК на Десподов ще срещне Селта Виго, ето жребия в плейофите на Лига Европа
- Лудогорец отново срещу Ференцварош в Европа
- Вратарят на Лудогорец: Важното е, че продължихме напред
- Чочев: Това е голямо постижение не само за нас
- Станич: Важно бе Лудогорец да продължи напред
- Клод Пюел: Лудогорец са солиден отбор
- Хьогмо: Лудогорец има потенциал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]