Ботев отпадна от Щутгарт без загуба (видео)
Щутгарт и Ботев Пловдив завършиха наравно при резултат 0:0 в срещата-реванш от третия квалификационен кръг на Лига Европа. По този начин немците се класират напред в турнира след като стигна до 1:1 на стадион "Лазур" в Бургас миналия четвъртък. За "канарчетата" остава утехата, че отпадат от Щутгарт без загуба. Българският тим може да съжлаява, тъй като в днешната среща Анисе и Онгянов направиха пропуски, а гол на Бобан Грънчаров не бе зачетен, заради засада. В края на срещата Луис Педро направи много сериозен пропуск и лиши "жълто-черните" от успеха.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- ЦСКА извади късмет: Дери Сити е първото препятствие в Лига Европа
- Суперкомпютърът на Opta посочи фаворита за откриващия мач на Мондиал 2026
- УЕФА удължи отстраняването на руските отбори и клубове и за сезон 2026/27
- Лудогорец научи потенциалните си съперници в Лигата на конференциите
- Иниго Перес: По-добре е да загубиш с такива хора до себе си
- Гласнер: Играчите и феновете заслужаваха тази специална вечер
- Исмаила Сар е голмайстор №1 в Лигата на конференциите
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]