Заради пропъсната дузпа, фенове изгониха играч от клуба

Привържениците на босненския Сараево изгониха от клуба нападателят Ален Мелунович, който пропусна дузпа в снощния мач с Препарими Кукеши от турнира Лига Европа. Така резултатът 0:0 се запази до края, а след успеха си с 3:2 в първия мач албанците продължиха напред. Домакините имаха тотално надмощие през цялото време, но така и не успяха да превземат вратата на съперника си.

Апогеят на пропуските бе достигнат в 68-ата минута, когато полузащитникът Мелунович- един от най-слабите в състава на домакините, пропусна дузпа. Вратарят Халили, който се превърна в герой на мача, се намеси хладнокръвно и спаси.

Всичко това отприщи гнева на феновете, които започнаха бясно да скандират Мелунович да напусне терена и минути по-късно той беше заменен. След това запалянковците поискаха той да бъде освободен от ФК Сараево и днес ръководството на клуба прекрати едностранно договора му, за да намали напрежението.