Митов оптимист за реванша
Наставникът на Левски Николай Митов не бе в добро настроние след нулевото равенство с казахстанския Иртиш на "Герена". Въпреки това, специалистът остава оптимист за реванша и вярва, че "сините" ще продължат в следващият кръг.
"Не успяхме да си вкараме положенията. Имахме и дузпа. В началото имахме 3-4 положения, след което те се затвориха. През второто полувреме трябваше да сме по-настоятелни. Нищо, има втори мач. 0:0 е по-добър резултат, да няма гол. Мисля, че там ще играем още по-силно. Не ме интересува как ще играе Иртиш. Ние можем да се представим по-добре. Не се опасявам, че може да отпаднем. Всеки мач вдигаме нивото. Кевин Брю се включи добре", каза Митов.
- Левски официално премина към нов собственик след одобрение от КЗК
- Батков-младши с остра реакция към Божков заради претенцията към Левски
- Левски с позиция: няма риск от изваждане от Европа заради казуса с Божков
- Левски с позиция за искането на Васил Божков
- Божков: Адвокатите ми искат парите от Левски, не аз
- Левски назначи испанец за директор на школата
- Левски заплашен да играе без публика в Европа
- Доскорошен играч на Спартак Варна подписа с кошмар на Левски
243
ЗА АВТОРА
КОМЕНТАРИ
05.07.2013 в 11:42
pfff ne toq chovek prosto trq da smeni dilara
05.07.2013 в 00:43
pak samo rozovi baloni ma tq itinata skoro 6te se razbere