Тери и Азар заминават за Амстердам
Футболистите на Челси Джон Тери и Еден Азар ще могат да се отправят за Амстердам, където утре вечер ще се състои финалния мач от Лига Европа с Бенфика, съобщава официалният сайт на лондончани. Както е известно, двамата футболисти получиха контузии по време на срещата от 37 кръг на Висшата лига против Астън Вила.
Тери и Азар вече преминаха възстановителен курс, а вчера се подложиха на пълни медицински изследвания. Резултатите от скенера засега не се съобщават и според някои английски колеги причината за това е да не се даде предимство на Бенфика.
- Росеньор е недоволен от намесата на съдията Пол Тиърни преди мача с Нюкасъл
- Челси започва преговори за нов договор с Леви Колуил
- Нюкасъл шокира Челси на „Стамфорд Бридж“
- Рийс Джеймс: Можех да печеля повече другаде, но Челси е моят дом
- Наказаха Педро Нето за един мач и глоба от 70 хиляди паунда
- Челси удължи договора на капитана Рийс Джеймс до 2032 година
- Челси може да пострада от надъхан Нюкасъл
- Висшата лига остава фаворит за пета квота в Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]