Тери под въпрос за мача с Бенфика
Защитникът Джон Тери е под въпрос за финала в турнира Лига Европа между Челси и Бенфика на 15 май. Миналата събота капитанът на лондончани получи контузия в глезена по време на двубоя от 37 кръг на Висшата лига между "сините" и Астън Вила. Бранителят беше изнесен от терена на носилка, а по-късно напусна "Вила Парк" с предпазен ботуш.
Очаква се по-късно днес Тери да се подложи на нови изследвания и след това да стане ясно дали ще играе за лондончани във финала във втория по сила европейски клубен турнир.
Преди около година Тери пропусна финалния двубой в Шампионската лига, в който Челси спечели срещу Байерн Мюнхен след изпълнение на дузпи. Сега опитният защитник отново може да отсъства от състава на лондончани във втори пореден европейски финал.
- Есиен: Сезонът на Челси бе голямо разочарование
- Челси се подигра на Арсенал след загубата във финала на Шампионската лига
- Арсенал следи ситуацията около Енцо Фернандес, но Тонали остава основна цел
- Челси следи внимателно ситуацията около Флориан Вирц
- Жоао Педро: Палмър би бил титуляр в националния отбор на Бразилия
- Енцо Фернандес иска да напусне Челси, Реал Мадрид и Ман Сити следят ситуацията
- Жаке обясни защо е избрал Ливърпул, а не Челси
- Енцо Фернандес иска да напусне Челси, клубът му постави цена от 120 млн. паунда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]