Адебайор: Разочарован съм от изпуснатата дузпа
Нападателят на Тотнъм Емануел Адебайор призна, че е разочарован от пропусната дузпа в четвъртфиналната среша-реванш от Лига Европа с Базел. Както е известно, швейцарците продължиха напред след 4:1 при изпълнението на наказателни удари, а слабата игра на африканския футболист продължи и при рулетката с дузпите, когато изстреляната от него топка прелетя на метър над гредата.
"Или изпускаш, или вкарваш. Не успях да отбележа този път. Разочарован съм, но това е футболът. Трябва да вдигнеш глава и да продължиш напред. Изпълнявал съм дузпи за Арсенал и за Реал Мадрид. Трудно е да си концентриран в края на силите си. Тичаш 120 минути и след това влагаш цялата си останала енергия в това изпълнение. Усещаш напрежението в момента, в който хванеш топката с ръце, за да я нагласиш", заяви Адебайор за The Sun.
- Аманда Стейвли иска да купи Тотнъм и да доведе Еди Хау
- Мърсън: Ще се изненадам, ако Тудор остане срещу Форест
- Клинсман намекна, че би поел Тотнъм
- Роберто Де Дзерби – мечтаната цел на Тотнъм за нов треньор
- Тотнъм може да бъде без 12 играчи срещу Ливърпул
- Тотнъм търси заместник на Игор Тудор
- Игор Тудор отправи послание към отбора
- Доминик Соланке: Тотнъм може да обърне ситуацията
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]