Бенитес: Постигнахме главната си цел
Мениджърът на Челси Рафаел Бенитес сподели мнението си за срещата-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа срещу Рубин. Както е известно, лондончани претърпяха поражение с 2:3, но с общ резултат 5:4 се класираха за полуфиналите в турнира.
"Крайният резултат не е толкова важен. Ние попаднахме в непривични условия - изкуствен терен, така че просто трябваше да се свършим работата. Останах доволен от раздаването от страна на момчетата", заяви Бенитес.
"Нуждаехме се от бърз гол и Торес отново порази вратата на Рубин. Доволен съм, че се класирахме за полуфиналите, но можехме да се представим и по-добре в защита. Рубин постоянно ни притискаше, те имат много добри играчи, но ние постигнахме основната си цел - класирахме се на полуфинал", допълни испанският специалист.
- Официално обявените трансфери в Европа за 25 юли
- Челси готви оферта за младата звезда на Байер Керим-Сем Алайбегович
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Астън Вила взе Алехандро Гарначо под наем от Челси
- Пиърс Морган се подигра на Челси след думите на Морган Роджърс
- Челси е близо до трансфера на Максанс Лакроа
- Официално обявените трансфери в Европа за 22 юли
- Борнемут отхвърли оферта на Челси за Алекс Скот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]