Рубин и Челси ще играят на Лужники
Стана известно, че срещата-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа между Рубин и Челси ще се състои в Москва, а не в Казан. Двата тима ще трябва да определят полуфиналиста в четвъртък, 11 април и до сега оставаше само да се уточни мястото за провеждане на мача.
Най-накрая бе взето окончателно решение по въпроса. Комисия на УЕФА посети стадиона на Рубин в Казан и постанови двубоят да се премести в столицата на Русия, за което съобщи официалният сайт на Челси.
Това означава, че Рубин и Челси ще играят в Москва, на изкуствената трева на „Лужники", където през 2008 година лондончани претърпяха поражение от Манчестър Юнайтед във финала на Шампионска лига.
- Десаи: Челси се нуждае от вратар, който „не допуска грешки“
- Манчестър Юнайтед без Магуайър срещу Челси
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
- Мърсън: Не мисля, че Ман Сити ще победи Челси в неделя.
- Ман Сити ще удари Челси в Лондон
- Челси търси алтернатива на Росеньор, съмненията около треньора растат
- Фернандес и агентът му се извиниха на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]