Равенство с цената на успех за Спарта Прага (видео)
Спарта Прага се класира за 1/16-финалите на Лига Европа, след като днес завърши наравно - 1:1 с Олимпик Лион. Двубоят бе от Група “I” на турнира. Равенството е изгодно и за двата тима.
Другият мач от групата между Апоел Ирони Кирят Шмона и Атлетик Билбао е отложен заради атентат в Израел, но и двата отбора вече са елиминирани от турнира.
В Прага, Ясин Бензиа откри резултата в самото начало на второто полувреме и даде аванс на гостите. Спарта все пак стигна до равенството с попадение на Йозеф Хушбауер в 53-ата минута.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Яремчук се присъедини към Лион
- Атлетико Мадрид се насочва към Тиаго и Ендрик
- Лион взе трите точки на гости на Йънг Бойс
- Хетафе се подсили с уругвайски национал
- Ендрик: Говорих с Анчелоти за Лион
- Лион обяви трансфера на нападател на Реал Мадрид
- Реал Мадрид одобри трансфера на Ендрик в Лион
- Толисо: Много отбори от Лига 1 станаха жертва на съдийски грешки
231
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]