Лига Европа с още един спонсор
Южнокорейският производител на гуми Hankook подписа спонсорски договор с УЕФА, съобщи официалният сайт на Организацията. Съгласно условията на договора, компанията ще бъде спонсор на Лига Европа от 2012 до 2015 година. Детайлите на сделката не се съобщават.
По-рано спонсори на втория по значимост европейски клубен турнир станаха Western Union, а Adidas ¬- официален доставчик на екипировката.
- Лудогорец допусна тежка загуба от Апоел Тел Авив и ще гони обрат в Разград
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Георги Русев: Липсва ни само голът, вярвам, че ще се справим в реванша
- Петър Маринов: Показахме, че можем да отстраним Спартак Търнава
- Алвеша: Заслужавахме победата, но всичко ще се реши в реванша
- Томас Райс: Лудогорец е готов за Апоел, целта ни е място в основната фаза
- ЦСКА 1948 не успя да пречупи Спартак Търнава, всичко ще се решава в София
- Лудогорец пуска билетите за реванша с Апоел Тел Авив
242
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]