Манолев и компания отпадат от ЛЕ след равенство с Валенсия (видео)

ПСВ Айндховен и Валенсия не успяха да се победят, завършвайки наравно 1:1 в среща-реванш от 1/8-финалите в Лига Европа. По този начин испанците се класират за следващата фаза на турнира, тъй като надделяват над своя съперник с общ резултат 3:5 от двете срещи.

Като титуляр за домакините започна българският национал Станислав Манолев, който обаче не успя да помогне на своя тим да стигне до нещо повече от реми. "Прилепите" откриха резултата в началото на втората част. Точен за отбора бе Адил Рами в 47-ата минута, а с асистенция се отчете Фехули.

Домакините все пак стигнаха до равенство в 64-ата минута чрез Ола Тойвонен, но това далеч не бе достатъчно да класира отбора напред в турнира. Минута преди края на мача гостите останаха с човек по-малко, тъй като червен картон получи голмайсторът - Рами. Все пак до нов гол не се стигна и Валенсия се поздравиха с успеха.