Де Хеа: След попадението на Ернандес се отпуснахме
Вратарят на Манчестър Юнайтед Двид де Хеа призна, че неговият отбор се е отпуснал и подценил Аякс в снощния мач между двата тима, което е позволило на холандците да възстановят интригата в сблъсъка. Както е известно, „червените дяволи" поведоха в резултата с гол на Ернандес, но в хода на срещата гостите от Амстердам отбелязаха две поапдения и накараха „Олд Трафорд" да трепери до последно, а в герой на мача се превърна именно испанският страж, който с изявите си помогна на Юнайтед да се класира на 1/8-финалите в Лига Европа.
„Ние започнахме добре мача благодарение на гола на Хавиер Ернандес, което пзоволи да закрепим предимството си, но след това се отпуснахме и прекалено много повярвахме в себе си. Поценихме нашия съперник и това можеше да ни струва много. Случи се, че загубихме срещата", цитира Sky Sports думите на Де Хеа.
„При удара на Де Йонг през второто полувреме нямаше време да мисля и трябваше да дам всичко от себе си за да отбия топката, което и направих", каза още 21-годишният вратар.
- От славата на Арсенал до сълзите на Уест Хем: историята на сезон 2025/26
- Барселона разполага с две седмици, за да реши бъдещето на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед и Милан следят халф на Ботафого
- Ман Сити планира трансфер от 50 млн. за звезда, която е под радара на Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед се отказа от Елиът Андерсън
- Девет английски отбора ще играят в Европа през следващия сезон
- Манчестър Юнайтед договори спонсорство с букмейкъра Betway
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]