Перейра: Претърпяхме обидно поражение

Старши-треньорът на Порто Виктор Перейра след домакинската загуба с 1:2 от Манчестър Сити в първа среща от /16-финалите на Лига Европа констатира, че неговият отбор при всичкото си старание не е успял да запази преднината си в резултата. Специалистът допълни също така, че двата гола на гостите са в резултат на грешки на „драконите".

Манчестър Сити подобри играта си през втората част и след почивката на терена излезе един много силен отбор. Когато съперникът изравни резултата, ние допуснахме грешка, която стана фатална. А когато гостите овладяха инициативата, беше ни трудно да им се противопоставим. Опитахме се да играем, но срещу нас имаше много атлетичен и силен опонент", заяви Перейра пред A Bola.

„А вторият гол в нашата врата стана в резултат на още една грешка. Още един удар за нас е загубата на Данило. Не искам да говоря за съдийството. Ние загубихме, при това много обидно в един труден мач", завършва наставникът на Порто.