Вердон: Не можем да играем само едно полувреме
Защитникът на Лудогорец Оливие Вердон сподели след отпадането от Лига Европа от Ференцварош, че "орлите“ са имали своите възможности.
"Един мач е 90 минути. Не можем да играем само едно полувреме. Днес се опитахме, имахме своите възможности. Много сме тъжни, защото искахме да сме част от историята и да продължим напред“, започна Вердон.
“Това е добър отбор. Щом са в тази фаза. Ние се подобряваме много, но футболът е за детайлите. Срещу такъв отбор, ако не си фокусиран 90 минути, те се справят с теб. Учим се от такива мачове“, продължи бранителят.
“Не, че не бяхме концентрирани, но има детайли, в които можеше да се справим доста по-добре. Трябва да си вземем уроците и да се концентрираме върху първенството, което е най-важното за нас“, каза още той.
“Понякога имаш добри моменти, понякога имаш трудност. Най-важното е да останем силни. Имаме 10 точки разлика с първия, но ще направим всичко по силите си да спечелим титлата. Разбира се, всичко е възможно, защото имаме мачове с преките конкуренти. Трябва да спечелим всеки мач до края на сезона, ако искаме да спечелим нещо", завърши Вердон.
- Игор Тиаго: Лудогорец ме превърна в играча, който съм днес
- Лудогорец поздрави Кирил Домусчиев за рождения му ден
- Арда шокира Лудогорец и наклони везните в битката за титлата
- Арда с добри новини преди Лудогорец, но без ключов халф
- Хьогмо: Липсваше ни качество срещу добре организирания Черно море
- Илиан Илиев: Показахме характер, но можем повече в атака
- Стойчо Стоев: Напрежението е в Левски, титлата още е в техни ръце
- Дончо Донев: Левски ще стане шампион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]