Манолев игра цял мач при победа на ПСВ
Българският национал Станислав Манолев игра цял мач при победата на ПСВ като гост над Апоел Тел Авив с минималното 1:0. Двубоят бе от груповата фаза на турнира Лига Европа. Единственото попадение в срещата бе дело на Виналдум в 70-ата минута от дузпа.
В другата среща от групата Рапид Букурещ отстъпи с 0:1 у дома на Легия Варшава. В класирането в групата ПСВ Айндховен е начело с пълен актив от 9 точки. На второ място е Легия с 6, трети е Рапид с 3, а Апоел е на дъното без спечелена точка.
- Лудогорец допусна тежка загуба от Апоел Тел Авив и ще гони обрат в Разград
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Георги Русев: Липсва ни само голът, вярвам, че ще се справим в реванша
- Петър Маринов: Показахме, че можем да отстраним Спартак Търнава
- Алвеша: Заслужавахме победата, но всичко ще се реши в реванша
- Томас Райс: Лудогорец е готов за Апоел, целта ни е място в основната фаза
- ЦСКА 1948 не успя да пречупи Спартак Търнава, всичко ще се решава в София
- Лудогорец пуска билетите за реванша с Апоел Тел Авив
231
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]