Хьогмо: Имахме доста тактически тренировки за Ница
Треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо говори на пресконференция преди домакинството на Ница от последния осми кръг в основната фаза на Лига Европа. Разградчани се нуждаят от успех, за да продължат към елиминациите. Двубоят на "Хювефарма Арена“ е утре, 29 януари, от 22:00 часа.
"Радвам се, че ще играем този мач у дома на този страхотен стадион, с тези страхотни фенове. Имахме доста интензивни и тактически тренировки. Цялата група е мотивирана за тази среща. Фокусът трябва да е върху нашата работа. Всички футболисти са фокусирани. Ще видим какво ще се случи“, категоричен е Хьогмо.
В Брифинга участие взе и Оливие Вердон.
"За мен това е специален мач. Много мои приятели от Франция ми се обадиха. Искам да им покажа, че Лудогорец е добър отбор, който може да се съревновава със силен френски тим. Подготвили сме се, искаме да спечелим трите точки. Преди познавах един играч от Ница, но той вече не е там. От утре до края на сезона всеки мач ще бъде финал за нас. Искаме да спечелим всички трофеи. Следва мач за Суперкупата с Левски след Ница", заяви защитникът.
- Левски загря за Суперкупата с добра победа срещу тим от Втора лига
- Добра сделка за Ботев Пловдив - канарчетата взеха играч от Лудогорец
- Лудогорец в търсене на задължителна победа срещу Ница
- Веласкес: Много е трудно! Бюджетът на Лудогорец е в пъти по-голям от нашия
- Лудогорец гони 9 млн. в Лига Европа
- Познат съдия ще свири на Лудогорец
- Антон Недялков е номер едно за Лудогорец
- Георги Дерменджиев: Предстоят трудни мачове за Лудогорец