Десподов: И двата отбора ще продължат напред
Българският национал Кирил Десподов очаква Лудогорец и ПАОК да се класират за плейфоите на Лига Европа. Двата отбора завършиха наравно 3:3 на "Хювефарма Арена", а нападателят вкара гол и записа асистенция срещу "орлите", за които е изиграл 128 мача и е вкара 49 гола преди трансфера си в ПАОК.
"Чувствах се много добре и винаги ми е приятно, когато се върна тук. Стадионът ме посрещна добре и съм благодарен", каза Десподов за sportal.bg.
"Мачът можеше да отиде във всяка посока. Накрая имахме шансове и да спечелим, но ги изпуснахме. Мисля, че стана интересен мач с много голове и много ситуцаии. Очаквах го и го казах на пресконференцията преди мача. Смятам, че и двата отбора ще продължат напред", добави той.
- Лудогорец наказа ЦСКА 1948 и се доближи до върха
- Лудогорец и Ботев Пловдив делят заплатата на Тодор Неделев
- Билетите за Лудогорец – ЦСКА 1948 вече са в продажба
- Лудогорец насочва поглед към национал за лятната селекция
- Почина дългогодишен служител на Лудогорец
- Лудогорец уреди контрола с Фарул по време на паузата
- Лудогорец взе талант от Левски – Георгиев продължава в Разград
- Владо Стоянов с тежки думи за Едуард Ераносян
173