Руи Мота за Шкендия: Отбор, срещу който трябва да вкараме много голове
Треньорът на Лудогорец - Руи Мота говори на Летище Варна преди заминаването на тима за Скопие. Българският шампион ще играе първи плейофен мач за влизане в основната фаза на Лига Европа срещу Шкендия Тетово на стадион "Тоше Проески“ утре, 21 август, от 21:00 часа.
"Мачовете в Европа винаги са трудни, но имаме своите силни страни. Анализирахме опонента. Това е отбор, срещу който трябва да вкараме много голове от ситуациите, които имаме. Отборът работи добре, надяваме се всичко да се развие добре. Знаете какъв съм аз и колко добър е Лудогорец. Искаме да печелим и утре няма да е различно. Няма да играем за равенство, а ще търсим победа и добър резултат“, каза Мота.
Португалският специалист потвърди, че Йоел Андерсон е контузен и няма да играе в утрешната среща.
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- Лудогорец отваря вратите на „Гнездо на орли“ за своите фенове
- Лудогорец носи над 1 милион евро на останалите клубове в efbet Лига
- Лудогорец стартира подготовка с временен треньор и променен щаб
- Лудогорец ще получи бронзовите медали преди старта на новия сезон