Левски - АЗ Алкмаар ще е на националния стадион!
Мачът на Левски с АЗ Алкмаар от плейофите на Лигата на конференциите ще се играе на националния стадион "Васил Левски". Новината обяви една от силните фигури на "Герена" - Даниел Боримиров, минути след успеха над Сабах.
"Перфектно изигран мач. Благодаря на феновете, които дойдоха да ни подкрепят, а също и на тези, които бяха на Герена. Надявам се да продължим да ги радваме. Следващият съперник не е лесен, но ще се опитаме да го отстраним. Мачът с АЗ Алкмаар ще се играе на националния стадион", каза Боримиров.
- Батков-младши с остра реакция към Божков заради претенцията към Левски
- Левски с позиция: няма риск от изваждане от Европа заради казуса с Божков
- Левски с позиция за искането на Васил Божков
- Божков: Адвокатите ми искат парите от Левски, не аз
- Левски назначи испанец за директор на школата
- Левски заплашен да играе без публика в Европа
- Доскорошен играч на Спартак Варна подписа с кошмар на Левски
- Треньорска рокада бави трансфер на Левски
479