Онана: Спечелихме в Билбао, надявам се да се върнем с победа
Вратарят на Манчестър Юнайтед Андре Онана проговори за предстоящия финал на Лига Европа срещу Тотнъм.
"Вече познаваме този стадион, срещнахме се с Атлетик там. Това е добър стадион със силна атмосфера. Спечелихме там, така че се връщаме там много вдъхновени и се надяваме, че ще се върнем у дома с победа отново“, заяви Онана.
Финалът на Лига Европа на УЕФА 2024/25 между Тотнъм и Манчестър Юнайтед ще се проведе в сряда, 21 май. Мачът ще се проведе на стадион "Сан Мамес Бария“ в Билбао, Испания.
- Дейвид Бекъм стана първият британски спортист милиардер
- Рио посочи двама халфa, които Ман Юнайтед трябва да привлече
- Бруно Фернандеш: Деклан Райс е създаден за Манчестър Юнайтед
- Бруно Фернандеш обра всички индивидуални награди в Манчестър Юнайтед
- Матейс де Лигт претърпя операция и пропуска остатъка от сезона
- Карик: Каземиро заслужава уважение за начина, по който завършва престоя си в Юнайтед
- От фавелите до безсмъртието: Историята на Каземиро
- Сър Джим Ратклиф е одобрил нов договор за Майкъл Карик
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]