Маунт: Просто се опитвах да я вкарам
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Мейсън Маунт проговори за гола си от далечно разстояние в полуфиналния мач срещу Атлетик (4:1) в Лига Европа.
"Когато видях вратаря да излиза, вече бях решил: ако топката стигне до мен, трябва да я приема и да стрелям веднага. Не исках да удари левия ми крак, просто се опитвах да я вкарам. Същото се случи и с първия гол - обърнах се и се опитах да вкарам.
Феновете бяха невероятни, бяха с нас през цялото време. За мен това бяха първите голове на "Олд Трафорд“ - вечер, която чаках толкова дълго. Специален момент е да се завърнем в Билбао и искаме да завършим на висока нота“, заяви Маунт.
Манчестър Юнайтед ще играе срещу Тотнъм във финала на Лига Европа.
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- И Борнемут може да затрудни Юнайтед в Манчестър
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]