Мареска вижда позитив в загубата от Легия
Мениджърът на Челси Енцо Мареска заяви, че вижда положителни моменти в домакинската загуба с 1:2 от Легия Варшава.
Челси си осигури място в полуфиналите на Лигата на Конференциите снощи, въпреки че не успя да зарадва публиката на "Стамфорд Бридж" с положителен резултат.
Мареска обаче успя да даде игрова практика на играчи в нужда, а Челси се справи без контузии, така че Енцо не смята, че феновете са били много разстроени.
"Като цяло хубавото е, че успяхме да ротираме играчи и да не се контузим. Това бе основната цел, защото през сезона играчи се контузваха много във важни моменти.
Идеята бе да се даде възможност на Никълъс (Джаксън) и Палмър – особено на Нико, който е аут от два месеца – да подобрят формата си, като играят 45 минути.
Атмосферата тази вечер беше добра. Не видях никакъв негативизъм от страна на феновете. След предишния мач вече казах, че трябва да ги включим в играта и това зависи от нас", заяви Мареска.
Да добавим, че съперник на Челси в полуфинала на Лига Европа бе шведският Юргoрден.
- Джеси Дери благодари за подкрепата след тежък сблъсък при дебюта си за Челси
- Жоао Педро: Съжалявам за феновете, всички трябва да се погледнем в огледалото
- Челси набеляза Шави като приоритет за мениджърския пост
- Челси допусна шеста поредна загуба след 1:3 от Нотингам Форест
- Макфарлейн вярва, че Палмър е готов да блести на Мондиал 2026
- Петр Чех: Това вече е различен Челси
- Челси и Манчестър Юнайтед в трансферна битка за Садики
- Почетино: В Челси лично настоях само за двама играчи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]