УЕФА реши за домакинските мачове на израелските отбори
Израелските клубове ще продължат да играят домакински мачове на неутрални терени през следващия в евротурнирите, съобщава One.
Според източника, Съюзът на европейските футболни асоциации (УЕФА) вече е информирал отборите от Израел за необходимостта да започнат да търсят стадиони в чужбина и да ги уведомят при първа възможност за това къде възнамеряват да играят, ако се класират за европейските турнири.
Този сезон Израел бе представен в евротурнирите от един отбор: Макаби Тел Авив, който игра в Лига Европа. Израелският клуб игра номиналните си домакински мачове на стадион "Партизан" в Белград, Сърбия.
- Панатинайкос ще вземе аванс преди реванша с ЦСКА 1948
- ЦСКА заминава за Грузия в сряда, Янев и тимът започват подготовката за Макаби Тел Авив
- Панатинайкос готви два силни дебюта срещу ЦСКА 1948
- Панатинайкос чака ЦСКА 1948 след драматична битка с Пакши
- Томас Райс: През първото полувреме мразех отбора си, съдията също ни ощети
- Андриан Краев: Лудогорец е много класен отбор, но успяхме да издържим
- Христо Янев: Малко хора осъзнават колко голям отбор отстранихме
- Христо Стоичков: Няма да има война между ФИФА и УЕФА, накрая всички гледат парите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
през следващия в евротурнирите, съобщава One."
През следващия какво бе, Гавазов? :mad: