Аморим: Показахме на какво сме способни в бъдеще
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим коментира победата в реванша от 1/8-финалите на Лига Европа срещу Реал Сосиедад (4:1) и достигането до 1/4-финалите във втория по значимост клубен турнир в Европа.
"Седмицата бе много натоварена. Показахме на какво сме способни в бъдеще. Отборът се представи отлично днес, особено на физическо ниво. В Лига Европа нещата са различни – тук можем уверено да доминираме във физиката на играта. Трудна, но успешна седмица е зад гърба ни“, заяви Аморим, цитиран от The Guardian.
В четвъртфиналите на Лига Европа "червените дяволи" ще срещнат френския Лион. Първият мач ще се проведе във Франция на 10 април. Реваншът е на 17 април в Англия.
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
- Ман Юнайтед търси ново ляво крило през лятото, потвърди Майкъл Карик
- Манчестър Юнайтед набеляза Тайлър Адамс за лятната селекция
- Манчестър Юнайтед се надява да задържи Бруно Фернандеш
- Невил: Шешко може да се превърне в „геймченджър“ за Манчестър Юнайтед
- Скоулс посочи идеалния мениджър за Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Бруно Фернандеш ще обсъжда бъдещето си с Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]