Чочев: Бяхме по-близо до победата

Нападателят на Лудогорец Ивайло Чочев коментира равенството 0:0 при гостуването на Виктория Пилзен от втория кръг на Лига Европа. В началото на второто полувреме Якуб Пьотровски пропусна дузпа.

"Мисля, че има леко разочарование в нас. Ние бяхме отборът, който беше по-близо до победата. Направихме добър мач срещу много добър отбор. Представихме се добре, но има лека горчивина от пропусната възможност да вземем трите точки.

Не е изпускал дузпа, който не бие. Якуб Пьотровски е нашият капитан – един от водещите футболисти. Той знае, че всички го подкрепяме. На всеки може да се случи.

Първата част се опитвахме да контролираме мача, но второто полувреме съумяхме да се настаним по-трайно в тяхната половина. Жалко, че не успяхме да реализираме гол.,

Тези мачове са с толкова силни отбори, че нищо не се знае. Не се знае как щеше да се развие мачът вкъщи. Радваме се, че срещу такъв добър отбор взехме точка, но можеше да са три“, заяви Чочев.