Падт: Трябва да останем обединени
Вратарят на Лудогорец Серджио Падт коментира загубата от Славия Прага с 0:2.
“Мисля, че играхме добре първото полувреме. Имахме няколко положения. На такова ниво, когато имаш такива ситуации трябва да успееш да отбележиш. Не заслужавахме да отидем на почивката с изоставане. Трябва да останем обединени и да гледаме към следващия мач", започна Серджио Падт.
“Никой не отиде към човека и при трима души ни вкараха. Чешкото първенство е силно, знаем върху какво трябва да работим и не мисля, че първото полувреме играхме толкова зле."
“Първо трябва да говорим за това какво можем да подобрим. След това вдигаме главите. Имаме мач през уикенда и след това ще мислим за евротурнирите", добави Падт.
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- Лудогорец отваря вратите на „Гнездо на орли“ за своите фенове
- Лудогорец носи над 1 милион евро на останалите клубове в efbet Лига
- Лудогорец стартира подготовка с временен треньор и променен щаб
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]