Шимунджа: Това е само първата среща
Старши -треньорът на Марибор Анте Шимунджа даде мнението си след загубата на своя тим от Ботев (Пловдив). Словенският тим загуби с 1:2 на “Колежа" в първия квалификационен кръг на Лига Европа.
“Мисля, че бе добър двубой, интересен, но не сме доволни от резултата. Мислех че заслужавахме повече. Ботев е страхотен отбор. Създадохме ситуации, но не отбелязахме.
Анализирахме ги много добре, както и те нас. Може би няколко пъти направиха неща, които не очаквахме, но това е футболът. Те бяха на нивото, което очаквахме.
Атмосферата повлия – страхотен стадион и атмосфера. За нас е добре да играем на такава атмосфера, надявам се този стадион да даде още повече поводи за радост.
Ботев има аванс, но това е само единият мач. Това е само първата среща", заяви Шимунджа.
- Ботев Пловдив се подсили с испански полузащитник
- Ботев Пловдив се подигра на Око-Флекс
- Ботев Пловдив ще отпътува в събота за Анталия
- Ботев Пловдив започна с победа в контролите
- Илиян Филипов: Око-Флекс е футболист на Ботев Пловдив
- Илиян Филипов за Левски: Дали правилата важат за всички?
- Георги Николов: Сам си платих операцията в Ботев Пловдив
- Левски наистина привлече Око-Флекс, от Ботев Пловдив са бесни
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]