Караманджуков: Отдавна чакаме Чочев в Лудогорец
Спортният директор на Лудогорец Георги Караманджуков коментира трансферите на Ивайло Чочев и Игор Тиаго след мача със Сервет в Женева от Лигата на Конференциите.
"Излишно е да даваме оценка за Ивайло Чочев. Той е изключителен професионалист. Треньорите, аз и ръководството от доста време го искаме в Лудогорец. Чак сега успяхме да постигнем от финансова гледна точка този трансфер да ни удовлетворява и сега го привлякохме.
Няма да има изходящи трансфери.
Трансферът на Игор Тиаго? Това е плюс и за българския футбол. Трябва по-позитивно да гледаме към нашето първенство. Той преди по-малко от седем месеца игра в нашето първенство. Първата година беше на приливи и отливи. Ние не се поколебахме да му гласуваме доверие. Всички бяхме уверени в неговите качества. Засега няма изходящи трансфери.
Естествено, ако има футболист, който е желан от треньорското ръководство и ще вдигне класата на отбора, собствениците няма да жалят средства. Но само, ако вдигне класата на отбора“, заяви Караманджуков.
- ЦСКА ще промени един от навиците си за мача с Лудогорец
- "Сините" стискат палци за ЦСКА в Разград, но победата ще е за Лудогорец
- Домусчиеви сред най-богатите в света: състоянието им достигна 5.8 млрд. долара
- Лудогорец прави футболен празник: два мача в един ден с един билет
- Хьогмо: Титлата минава през постоянство
- Светослав Дяков напусна ръководството на Пирин Благоевград
- Лудогорец без проблеми срещу Монтана: „Орлите“ решиха всичко още до почивката
- Бойко Величков: Дано да видим този ЦСКА и срещу Лудогорец
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]